Kalender

 
Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
27.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
13.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Männi park Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
16.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Tondi Marko Süld Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
23.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Haabneeme Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
04.06.2022 (L) 12:00 - 16:00 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Keskmine rada Lühike rada
24.02.2022 (N) 13:00 - 14:30 Merimetsa Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
18.12.2022 (P) 11:00 - 11:05 Tallinn Tomi-Andre Piirmets
03.01.2022 (E) 14:00 - 21:00 Tallinn Tomi-Andre Piirmets
20.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Sikupilli Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Sinine Valik
28.03.2022 (E) 17:00 - 19:30 Südalinn Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
30.01.2022 (P) 11:00 - 12:30 Väike-Õismäe Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
25.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
02.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Õismäe raba Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
20.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Karjavälja Markus Rene Pae Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
09.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Magdaleena Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
06.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Uus Maailm Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
11.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Kadrioru park Lauri Malsroos
25.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Kohila Lauri Malsroos
13.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Nõmme mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Suusk-A Suusk-C Valik
04.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Saue linn Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
11.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Cederhelmi Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
06.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Balti jaam Liise Lillelaid Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seikus Sinine Valik
27.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Reimo Liiv
20.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu-Jannseni Oleg Koshik Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
06.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Laagna N Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
18.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Manufaktuuri kvartal Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Labürint lühike Labürint pikk Oranz Punane Roheline Sinine Valik
13.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Sääse Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
16.01.2022 (P) 11:00 - 12:30 Hüppemäe mets Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Suusa-A Suusa-C Valik
04.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna S Marek Karm
30.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Glehni park Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
23.01.2022 (P) 11:00 - 12:30 Mustamäe I Nele Juntson Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
08.08.2022 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed -
18.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Rocca al Mare -
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past