fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
13.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Männi park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus-4 Seiklus-A1 Seiklus-A2 Seiklus-A3 Sinine Valik
20.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Lilleküla Kirill Klenski Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Laagna S Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
03.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Rahumäe mets Lauri Malsroos Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Suusa-o Valik
Muu: Suusa-o rajajoonistamine
10.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Järveotsa Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
17.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Majaka Marek Karm
24.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Väike-Õismäe -
03.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Südalinn -
10.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustakivi S Marek Karm
17.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Juhkentali Tomi-Andre Piirmets
24.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets -
31.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe -
01.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Kadaka mets -
08.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Snelli Lauri Malsroos
15.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Mustakivi N -
22.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Siili -
29.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Alo Ansmann
06.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Järve Terviserada Kirill Klenski
13.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Tondi -
20.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets
27.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Lauri Malsroos
03.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Haabersti-Õismäe -
10.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed -
17.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Loomaaed -
24.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Ääsmäe -
01.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Linnahalli Marek Karm
08.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Haabneeme -
15.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets -
22.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum -
29.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna S -
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past