fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
12.01.20 (P) 11:00 - 12:30 Männi park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
18.01.20 (L) 11:00 - 12:30 Pae asum Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
26.01.20 (P) 11:00 - 12:30 Haabersti-Õismäe Reimo Liiv Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
02.02.20 (P) 11:00 - 12:30 Tondiloo park Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
09.02.20 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe Sander Nahkor Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
16.02.20 (P) 11:00 - 12:30 Rahumäe mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
23.02.20 (P) 11:00 - 12:30 Saue linn Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
01.03.20 (P) 11:00 - 12:30 Lepistiku Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
08.03.20 (P) 11:00 - 12:30 Juhkentali Heidi Sild Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
15.03.20 (P) 10:00 - 11:00 Nõmme Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Esialgsed tulemused*
Kaardid: Keskmine Lühike püsirada Valik
Muu: Püsiraja info
21.03.20 (L) 13:00 - 20:00 Keila-Joa Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Esialgsed tulemused*
Kaardid: Keskmine Lühike Valik
27.03.20 (R) 10:00 - 20:00 Kloostrimetsa N Piibe Tammemäe Tulemused:
04.04.20 (L) 12:00 - 16:00 Harku mets Marek Karm
11.04.20 (L) 10:00 - 17:00 Lillepi park Piibe Tammemäe
18.04.20 (L) 12:00 - 20:00 Apuparra Sander Linnus
25.04.20 (L) 12:00 - 19:00 Kadrioru park Piibe Tammemäe
02.05.20 (L) 10:00 - 18:00 Kodasoo Timmo Tammemäe
09.05.20 (L) 10:00 - 20:00 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets
16.05.20 (L) 12:00 - 19:00 TalTech-Tehnopoli Marek Karm
23.05.20 (L) 12:00 - 20:00 Õismäe raba Tomi-Andre Piirmets
30.05.20 (L) 14:00 - 20:00 Hiiu-Jannseni Markus Rene Pae Kaardid: Keskmine püsirada Lühike püsirada Valiku püsirada
06.06.20 (L) 14:00 - 20:00 Liiva Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Registreeri tulemus Tulemused
Kaardid: Keskmine püsirada Lühike püsirada Valiku püsirada
13.06.20 (L) 19:00 - 20:00 Järve Terviserada Markus Rene Pae Tulemused: Registreeri tulemus Tulemused
20.06.20 (L) 12:00 - 18:00 Kadaka mets Piibe Tammemäe
06.07.20 (E) 17:00 - 19:30 Glehni park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-sprint-A RO-sprint-B Sinine Valik
13.07.20 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
20.07.20 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe I Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-sprint-A RO-sprint-B Seiklus Sinine Valik
27.07.20 (E) 17:00 - 19:30 Järve Terviserada Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus Sinine Valik
03.08.20 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Punane, Oranz, Roheline, Sinine, Valik, Ratas Seiklusrada Seiklus-ratas
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-sprint-A RO-sprint-B Seiklus Sinine Valik
10.08.20 (E) 17:00 - 19:30 TalTech-Tehnopoli Sander Nahkor Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
17.08.20 (E) 17:00 - 19:30 Järveotsa Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
24.08.20 (E) 17:00 - 19:30 Kadrioru park Rajameistrivõistluse võitja Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
31.08.20 (E) 17:00 - 19:30 Loomaaed Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad Seiklusraja etapiajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
07.09.20 (E) 17:00 - 19:30 Südalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
14.09.20 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
21.09.20 (E) 17:00 - 19:30 Väike-Õismäe Sander Nahkor Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
28.09.20 (E) 17:00 - 19:30 Siili Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik Seikluse etapiajad Seikluse tulemused
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
03.10.20 (L) 11:00 - 12:30 Pelguranna S Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
10.10.20 (L) 11:00 - 12:30 Vabaõhumuuseum Marko Süld Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik Seiklus
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
18.10.20 (P) 11:00 - 12:30 Hüppetorni mets perekond Käver Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
25.10.20 (P) 11:00 - 12:30 Rocca al Mare keskus Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
01.11.20 (P) 11:00 - 12:30 Balti jaam Marek Karm
08.11.20 (P) 11:00 - 12:30 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets
15.11.20 (P) 11:00 - 12:30 Rotermanni kvartal Markus Rene Pae
22.11.20 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets Lauri Malsroos
29.11.20 (P) 11:00 - 12:30 Kitseküla Ats Sõnajalg
06.12.20 (P) 11:00 - 12:30 Botaanikaaed Oleg Koshik
13.12.20 (P) 11:00 - 12:30 Kassisaba Marek Karm
20.12.20 (P) 11:00 - 11:15 Tallinn Tomi-Andre Piirmets
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past