fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
13.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Männi park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus-4 Seiklus-A1 Seiklus-A2 Seiklus-A3 Sinine Valik
20.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Lilleküla Kirill Klenski Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Laagna S Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
03.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Rahumäe mets Lauri Malsroos Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Suusa-o Valik
Muu: Suusa-o rajajoonistamine
10.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Järveotsa Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
17.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Majaka Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus/valik Sinine
24.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Väike-Õismäe Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
03.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Südalinn Lauri Pähn Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
10.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustakivi S Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
17.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Juhkentali Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
24.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline RO-lühike-1 RO-lühike-2 Seiklus Sinine Valik
31.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
01.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Kadaka mets Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-Lühike Seiklus Sinine Valik
08.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Snelli Lauri Malsroos Tulemused: Punane, Oranž, Roheline, Sinine, Valik Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
15.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Mustakivi N Sander Nahkor Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus-A Seiklus-B Sinine Valik
22.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Siili Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
29.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Alo Ansmann Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
06.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Järve Terviserada Kirill Klenski Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
13.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Tondi Heidi Sild Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
20.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik Seiklus
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus-1 Seiklus-2 Seiklus-3 Sinine Valik
03.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Haabersti-Õismäe Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
10.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed Marko Süld Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus Sinine Valik
17.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Loomaaed Alo Ansmann Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Punane Oranž Roheline Sinine Valik Seiklus-1 Seiklus-2
24.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Ääsmäe Lauri Malsroos Tulemused: Esialgsed tulemused Esialgsed vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
01.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Kalamaja N Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
08.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Viimsi park Sander Nahkor Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
15.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
22.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum Oliver Annus Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik, RO-lühike Seiklus Seiklusraja etapiajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Seiklus_KP31 Seiklus_KP48 Seiklus_KP53 Sinine Valik
29.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna S Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
05.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Linnahalli Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
12.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Raku Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
19.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Kadrioru park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
26.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Kuristiku Marek Karm Tulemused: Etapiajad Tulemused
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
02.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Saue linn Ats Sõnajalg Tulemused: Tulemused Vaheajad Valiku vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
09.09.19 (E) 17:00 - 19:30 TalTech-Tehnopoli Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
16.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Karjamaa Sander Nahkor Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus Sinine Valik
23.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
30.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Sääse Lauri Pähn Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
06.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Rotermanni kvartal Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Esialgsed tulemused*
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus Sinine Valik
13.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Pelguranna N Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
20.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Pirita-TOP Lauri Malsroos Info: Päevaku info
Legendid: Radade legendid
27.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Lehola (Mustamäe VI) Lauri Pähn
03.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Laagna N -
10.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustamäe IV -
17.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Sikupilli -
24.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Lepistiku Sander Nahkor
01.12.19 (P) 11:00 - 12:30 Seli S Marek Karm
08.12.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustamäe I -
15.12.19 (P) 11:00 - 12:30 Uus Maailm -
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past