Kalender

 
Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
18.12.2022 (P) 11:00 - 11:05 Tallinn Tomi-Andre Piirmets
17.10.2022 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed -
10.10.2022 (E) 17:00 - 19:30 Lillepi park -
03.10.2022 (E) 17:00 - 19:30 Lepistiku Marek Karm
26.09.2022 (E) 17:00 - 19:30 Luite Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
24.09.2022 (L) 17:00 - 19:00 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Lühike rada Pikk rada
19.09.2022 (E) 17:00 - 19:30 Tondiraba park Ats Sõnajalg Tulemused: Etapiajad Etapiajad - seiklus Punane, oranz, roheline, sinine, valik Seiklus
12.09.2022 (E) 17:00 - 19:30 Järve Terviserada Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
05.09.2022 (E) 17:00 - 19:30 Siili Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
29.08.2022 (E) 17:00 - 19:30 TalTech-Tehnopoli Ats Sõnajalg Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
22.08.2022 (E) 17:00 - 19:30 Noblessneri Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
15.08.2022 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
25.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Kohila Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
18.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Rocca al Mare Ats Sõnajalg Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
11.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Kadrioru park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
04.07.2022 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna S Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Reimo Liiv Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Ratas-lühike Ratas-sprint Roheline Seiklus Sinine Valik
20.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Karjavälja Markus Rene Pae Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
13.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Männi park Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
06.06.2022 (E) 17:00 - 19:30 Uus Maailm Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
04.06.2022 (L) 12:00 - 16:00 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Keskmine rada Lühike rada
30.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Glehni park Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
23.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Haabneeme Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
16.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Tondi Marko Süld Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
09.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Magdaleena Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
02.05.2022 (E) 17:00 - 19:30 Õismäe raba Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
25.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
18.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Manufaktuuri kvartal Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Labürint lühike Labürint pikk Oranz Punane Roheline Sinine Valik
11.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
04.04.2022 (E) 17:00 - 19:30 Saue linn Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
28.03.2022 (E) 17:00 - 19:30 Südalinn Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
27.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
20.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu-Jannseni Oleg Koshik Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
13.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Sääse Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
06.03.2022 (P) 11:00 - 12:30 Balti jaam Liise Lillelaid Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seikus Sinine Valik
27.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Cederhelmi Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
24.02.2022 (N) 13:00 - 14:30 Merimetsa Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
20.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Sikupilli Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Sinine Valik
13.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Nõmme mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Suusk-A Suusk-C Valik
06.02.2022 (P) 11:00 - 12:30 Laagna N Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
30.01.2022 (P) 11:00 - 12:30 Väike-Õismäe Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
23.01.2022 (P) 11:00 - 12:30 Mustamäe I Nele Juntson Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
16.01.2022 (P) 11:00 - 12:30 Hüppemäe mets Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Suusa-A Suusa-C Valik
03.01.2022 (E) 14:00 - 21:00 Tallinn Tomi-Andre Piirmets
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past