fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
12.12.21 (P) 11:00 - 12:30 Lilleküla Lauri Malsroos
05.12.21 (P) 11:00 - 12:30 Pelgulinn Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranz Punane Ratas Roheline Seiklus-A Seiklus-B Sinine Valik
28.11.21 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
21.11.21 (P) 11:00 - 12:30 Lehola (Mustamäe VI) Lauri Pähn Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
14.11.21 (P) 11:00 - 12:30 Järve Terviserada Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus-1 Seiklus-2 Sinine Valik
07.11.21 (P) 11:00 - 12:30 Rocca al Mare Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
31.10.21 (P) 11:00 - 12:30 Hüppetorni mets Markus Rene Pae Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
24.10.21 (P) 11:00 - 12:30 Loomaaed Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad Seiklus - etapiajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
18.10.21 (E) 17:00 - 18:30 Kuristiku Ats Sõnajalg Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
11.10.21 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Lauri Pähn Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
04.10.21 (E) 17:00 - 19:30 Rahumäe mets Oliver Kütt Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.09.21 (E) 17:00 - 19:30 Kadaka mets Lauri Malsroos Tulemused: Tulemused (va. seiklus) Vaheajad
Kaardid: Oranz Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
22.09.21 (K) 17:00 - 19:30 Uus Maailm Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
13.09.21 (E) 17:00 - 19:30 Õismäe raba Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
06.09.21 (E) 17:00 - 19:30 Noblessneri Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
30.08.21 (E) 17:00 - 19:30 Cederhelmi Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
23.08.21 (E) 17:00 - 19:30 Kadrioru park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
16.08.21 (E) 17:00 - 19:30 TalTech-Tehnopoli Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
09.08.21 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
02.08.21 (E) 17:00 - 19:30 Rotermanni kvartal Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
26.07.21 (E) 17:00 - 19:30 Balti jaam Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
19.07.21 (E) 17:00 - 19:30 Südalinn Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
12.07.21 (E) 17:00 - 19:30 Sääse Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
05.07.21 (E) 17:00 - 19:30 Hiiu mets Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
28.06.21 (E) 17:00 - 19:30 Järveotsa Markus Rene Pae Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
21.06.21 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
14.06.21 (E) 16:30 - 19:30 Kassisaba Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
07.06.21 (E) 16:30 - 19:30 Juhkentali Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Sinine Valik
31.05.21 (E) 16:30 - 19:30 Tondi Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
24.05.21 (E) 16:30 - 19:30 Väike-Õismäe Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranz Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
17.05.21 (E) 17:00 - 20:00 Merimetsa Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
10.05.21 (E) 17:00 - 20:00 Hiiu-Jannseni Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Sinine Valik
09.02.21 (T) 10:00 - 16:00 Harku mets Marek Karm Kaardid: Oranž Pruun Roheline Valik
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past