fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
24.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Väike-Õismäe Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
29.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Alo Ansmann
15.12.19 (P) 11:00 - 12:30 Uus Maailm -
09.09.19 (E) 17:00 - 19:30 TTÜ-Tehnopoli Marek Karm
13.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Tondi -
20.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Tallinna vanalinn Tomi-Andre Piirmets
03.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Südalinn Lauri Pähn Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
08.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Snelli Lauri Malsroos
17.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Sikupilli -
22.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Siili -
01.12.19 (P) 11:00 - 12:30 Seli S Marek Karm
02.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Saue linn Ats Sõnajalg
30.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Sääse -
06.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Rotermanni kvartal -
12.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Raku -
03.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Rahumäe mets Lauri Malsroos Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Suusa-o Valik
Muu: Suusa-o rajajoonistamine
20.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Pirita-TOP -
29.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna S -
20.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Pelguranna N -
23.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Pae park -
27.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Lauri Malsroos
10.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustamäe IV -
08.12.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustamäe I Marek Karm
10.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Mustakivi S Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
15.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Mustakivi N Sander Nahkor
13.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Männi park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus-4 Seiklus-A1 Seiklus-A2 Seiklus-A3 Sinine Valik
17.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Majaka Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus/valik Sinine
17.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Loomaaed -
01.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Linnahalli Marek Karm
20.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Lilleküla Kirill Klenski Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
24.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Lepistiku -
27.10.19 (P) 11:00 - 12:30 Lehola (Mustamäe VI) -
27.01.19 (P) 11:00 - 12:30 Laagna S Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
03.11.19 (P) 11:00 - 12:30 Laagna N -
26.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Kuristiku -
31.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe Tomi-Andre Piirmets
16.09.19 (E) 17:00 - 19:30 Karjamaa -
05.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Kalamaja N -
19.08.19 (E) 17:00 - 19:30 Kadrioru park -
01.04.19 (E) 17:00 - 19:30 Kadaka mets Tomi-Andre Piirmets
17.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Juhkentali Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
10.02.19 (P) 11:00 - 12:30 Järveotsa Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
06.05.19 (E) 17:00 - 19:30 Järve Terviserada Kirill Klenski
22.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum Oliver Annus
24.03.19 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets Marek Karm Info: Päevaku info
Legendid: Radade legendid
15.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Lauri Malsroos
08.07.19 (E) 17:00 - 19:30 Haabneeme -
03.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Haabersti-Õismäe -
10.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed Marko Süld
24.06.19 (E) 17:00 - 19:30 Ääsmäe Lauri Malsroos
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past