Linnaorienteerumine - 24.02.2019 - Väike-Öismäe
24.02.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Tomi-Andre Piirmets
[ORANZ] [PUNANE] [ROHELINE] [SEIKLUS] [SININE] [VALIK]
PUNANE Rada (1): 21 KP 5.200km km ^
1. 12590 Reimo Liiv Tammed 00:31:19
2. 1976 Danilo Piht Mercury 00:32:32 +01:13
3. 10606 Kristo Tohver korp! Saka 00:33:14 +01:55
4. 8012 Oliver Annus 00:33:17 +01:58
5. 15431 Kaupo Järve LSF PT 00:33:51 +02:32
6. 24663 Margus Tinno velo clubb 00:34:46 +03:27
7. 18344 Riivo Kiljak 00:35:03 +03:44
8. 10089 Marko Valter Õhuvägi 00:35:10 +03:51
9. 16121 Andrus Kaldma 00:36:24 +05:05
10. 992 Sander Annus Norma 00:36:26 +05:07
11. 22415 Alexander Khalyapin 00:37:12 +05:53
12. 5373 Reigo Lehtla LSF PT 00:37:25 +06:06
13. 18074 Tarmo Villum 00:37:29 +06:10
14. 14597 Leonid Malikov CoxArt 00:38:35 +07:16
15. 21317 Margus Salla 00:38:50 +07:31
16. 26111 Mihkel Adler 00:38:57 +07:38
17. 1143 Tarmo Klaar Mercury 00:39:09 +07:50
18. 5970 Alo Süvari 00:39:58 +08:39
19. 27833 Indrek Reitsak Nõmme 00:39:59 +08:40
20. 24662 Heiki Rebane OCR Estoni 00:41:14 +09:55
21. 30205 Mikk Prantsen 00:41:17 +09:58
22. 5485 Aivar Leht Okas 00:41:37 +10:18
23. 21159 Lauri Tarlap LSF PT 00:42:05 +10:46
24. 25164 Piret Uurimäe Telia SK 00:42:55 +11:36
25. 1417 Varvara Guljajeva 00:43:03 +11:44
26. 1077 Urmas Laev Mercury 00:44:52 +13:33
27. 2246 Katrin Arendi 00:45:23 +14:04
28. 11347 Ago Luberg TTÜ 00:46:27 +15:08
29. 466 Ave Janu Koop 00:46:33 +15:14
29. 2106 Alar Jõeste 00:46:33 +15:14
31. 29933 Sirlet Viilas x167 00:46:34 +15:15
32. 5382 Ülar Vaadumäe 00:46:47 +15:28
33. 3277 Rein Hanstein Okas 00:48:36 +17:17
34. 21336 Kaja Ligi Peko 00:48:40 +17:21
35. 18722 Ain Uljas KusMaOlen? 00:49:51 +18:32
36. 456 Peep Koppel Koop 00:50:53 +19:34
37. 527 Siiri Vallner 00:52:58 +21:39
38. 0 Pavel Dvoinos 00:56:12 +24:53
39. 30928 Sander Salvet Tartu Ülik 00:57:08 +25:49
40. 3520 Mati Karu JOKA 00:58:00 +26:41
41. 18818 Anu Poopuu Tammed 01:00:41 +29:22
42. 17644 Marika Müür TON 01:02:41 +31:22
ORANZ Rada (2): 17 KP 3.600km km ^
1. 4261 Sander Nahkor TAOK 00:22:15
2. 9134 Marek Karm Eesti200 - 00:23:41 +01:26
3. 1826 Lauri Beilmann Tammed 00:26:00 +03:45
4. 312 Aivar Meindok TON 00:27:21 +05:06
5. 5814 Aleksei Spiridonov Gaasiekspe 00:28:31 +06:16
6. 2539 Ülo Viru Orvand 00:28:54 +06:39
7. 8818 Marko Süld HOK 00:29:55 +07:40
8. 13936 Ott Põldmäe 00:30:36 +08:21
9. 27976 Sören Jürjes-Jürgens 00:31:08 +08:53
10. 25936 Liise Lillelaid SK Elite S 00:33:14 +10:59
11. 7310 Karin Reisner Metsä Fore 00:34:08 +11:53
12. 10101 Liis Sild 00:34:43 +12:28
13. 2338 Riina Laev Mercury 00:35:05 +12:50
14. 149 Ilmar Mõistlik Orion 00:35:34 +13:19
15. 526 Maari Idnurm TON 00:35:58 +13:43
16. 1971 Kalle Nelk Tammed 00:37:00 +14:45
17. 11275 Juhan Tamm Eesti Kesk 00:37:54 +15:39
18. 7905 Pille Nurmis 00:39:17 +17:02
19. 23736 Galina Pjasetskaja Tallinna Ü 00:40:57 +18:42
20. 27871 Toomas Tiitmaa 00:41:47 +19:32
21. 27985 Riia Laas Leksi44 00:43:23 +21:08
22. 30026 Rahel Raudne VHK 00:43:25 +21:10
23. 27205 Igor Maksimov SRD 00:43:59 +21:44
24. 12107 Katrin Kaldma 00:45:25 +23:10
25. 294 Arvo Soosalu LUS 00:45:44 +23:29
26. 6272 Jaan Vehlmann JK Hermes 00:45:46 +23:31
27. 1015 Niina Karnit SRD 00:46:35 +24:20
28. 300 Ilse Uus TON 00:50:22 +28:07
29. 1716 Hillar Nikkari SK RT 00:50:26 +28:11
30. 7883 Erkki Vähi 00:52:24 +30:09
30. 30430 Timo Vähi 00:52:24 +30:09
32. 21118 Anu Isberg 00:54:15 +32:00
33. 31078 Liina Sõmer 01:02:11 +39:56
34. 31079 Laura Männasalu 01:02:16 +40:01
35. 913 Feliks Kipper Orion 01:11:18 +49:03
36. 0 Smilla Frykholm 01:13:35 +51:20
36. 0 Molly Frykholm 01:13:35 +51:20
38. 372 Ilme Aint Orion 01:32:18 +70:03
ROHELINE Rada (3): 14 KP 3.200km km ^
1. 0 Mihkel Tikerpalu x31 00:32:04
2. 26461 Lukas Lillelaid 00:35:39 +03:35
3. 21026 Elina Liivat 00:37:27 +05:23
4. 8271 Merike Põldmäe 00:37:45 +05:41
5. 11809 Liina Kümnik 00:44:14 +12:10
6. 1203 Reet Rohi Okas 00:47:36 +15:32
7. 20673 Eric Voolaid SK100 00:50:14 +18:10
8. 18008 Mirjam Sirak 00:55:39 +23:35
9. 31077 Farida Baher 00:55:43 +23:39
10. 31076 Adam Baher 00:55:44 +23:40
11. 428 Maimu Tornberg Koop 00:57:27 +25:23
12. 29892 Bruno Aasa 01:21:50 +49:46
SININE Rada (4): 9 KP 1.100km km ^
1. 25936 Liise Lillelaid SK Elite S 00:08:31
2. 23228 Tuule-Mai Luberg 00:19:26 +10:55
3. 23227 Helin Luberg 00:19:32 +11:01
4. 31048 Säde Kristel Laas 00:19:43 +11:12
5. 20077 Hanna Roosipuu 00:22:33 +14:02
6. 23447 Marika Sirak 00:23:48 +15:17
7. 23448 Katrin Sirak 00:23:49 +15:18
8. 30367 Lennaliise Prantsen 00:32:06 +23:35
9. 25000 Kaisa Kadi Viru TON 00:42:12 +33:41
10. 15000 Liisa Laura Viru TON 00:42:13 +33:42
SEIKLUS Rada (5): 22 KP 3.800km km ^
1. 2966 Anu Kuusmaa SK100 00:40:23
2. 20426 Andres Käver SK100 00:42:08 +01:45
3. 1361 Triina-Britt Preden TON 00:43:03 +02:40
VALIK ^
1. 17561 Helen Hõbejõgi 01:10:42 24p
2. 1859 Matti Betlem JOKA 00:24:28 23p
3. 5589 Merike Mändsoo TON 00:30:30 23p
4. 2298 Mare Niitsoo TON 00:33:46 23p
5. 24370 Lea Tikenberg 00:39:01 23p
6. 462 Georg Sooberg Võru 00:45:22 23p
7. 6607 Konstantin Kangur Tehnilise 00:46:24 23p
8. 3 Mati Poom TON 00:48:02 23p
9. 306 Rein Küttim Orion 00:48:45 23p
10. 1691 Külli Tõnus HOK 00:58:00 23p
11. 18599 Kirsti Kadakas 01:04:39 23p
12. 25109 Ipi-Liisa Peeker 01:12:36 23p
13. 30879 Elisabet Peterson 01:49:15 20p
14. 31059 Hana-Maarja Helinurm 00:32:18 14p
15. 29956 Vahur Puik 00:49:43 9p
16. 31073 Linda Puik 00:49:50 9p
17. 29955 Lui Puik 00:51:34 8p
© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 24.02.2019 15:36:48 Kompass