Kuupäev
|
Start on avatud
|
Piirkond
|
Rajameister
|
|
|
|
Failid
|
16.04.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Raku
|
Piibe Tammemäe
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV
RS
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS-1
RS-2
RS-3
RV
|
20.08.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Lillepi park
|
Piibe Tammemäe
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, valik
Seiklus
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
30.04.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Botaanikaaed
|
Marie Tammemäe
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1-1
R1-2
R2
R3
R4
RS
RV
|
30.07.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Paldiski
|
Ats Sõnajalg
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
06.08.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Tondi
|
Heidi Sild
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik
Seiklus
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
27.08.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Järve Terviserada
|
Heidi Sild
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
07.05.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Mustamäe II
|
Heidi Sild
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV
RS Tulemused
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
10.09.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
TalTech-Tehnopoli
|
Kertu Savitsch
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Vaheajad Seiklusrajal
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
01.10.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Mustamäe IV
|
Kertu Savitsch
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik
Seiklus
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
02.04.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Siili
|
Adele Puusalu
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS/RV
|
16.07.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Viimsi park
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
23.07.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Loomaaed
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
23.05.2018 (K)
|
15:00 - 19:30
|
Tallinna vanalinn
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RV
Vaheajad
Kaardid: Labürint I osa
Labürint II osa
R1
R2
R3
R4
RV
Muu: Fotod
|
26.12.2018 (K)
|
11:00 - 11:00
|
Tallinn
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad ja vaheajad
Muu: Jõulujooksu koduleht
|
18.06.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Pirita rand
|
Märten Henrik Pais
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
18.03.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Uus Maailm
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: RS tulemused
Tulemused
Vaheajad
Valiku ja RS vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
17.02.2018 (L)
|
11:00 - 12:30
|
Nõmme mets
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RSO,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
02.12.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Lepistiku
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
04.11.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Mustamäe I
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, roheline, sinine, seiklus, RO-lühike, valik
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
11.11.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Saue linn
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, roheline, sinine, RO, valik
Vaheajad
Vaheajad Seiklusrajal
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
07.10.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Vabaõhumuuseum
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus/valik
Sinine
|
28.10.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Keldrimäe
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, roheline, sinine, RO, valik
Seiklus
Vaheajad
Vaheajad Seiklusrajal
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
03.02.2018 (L)
|
11:00 - 12:30
|
Karjamaa
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1-1
R1-2
R2
R3
R4
RRO-1
RRO-2
RS
RV
|
23.04.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Harku mets
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
28.05.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Väike-Õismäe
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik
Seiklus
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
26.03.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Liiva
|
Oliver Kütt
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
11.06.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Lehola (Mustamäe VI)
|
Oliver Kütt
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
25.06.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Glehni park
|
Oliver Kütt
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
13.01.2018 (L)
|
11:00 - 12:30
|
Männi park
|
Oliver Kütt
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS
RV
|
24.09.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Laagna N
|
Oliver Kütt
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus/valik
Sinine
|
14.10.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Kalamaja
|
Oleg Koshik
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
25.03.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Pirita mets
|
Oleg Koshik
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Valiku vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS
RV
|
14.05.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Tondiloo park
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS
RV
|
20.01.2018 (L)
|
11:00 - 12:30
|
Pelguranna S
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS
RV
|
27.01.2018 (L)
|
11:00 - 12:30
|
Nõmme
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
10.02.2018 (L)
|
11:00 - 12:30
|
Löwenruh park
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV,Mälu
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS
RV
|
04.03.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Laagna S
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO-1
RRO-2
RS
RV
|
02.07.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Pae park
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
09.07.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Järveotsa
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
04.06.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Järve asum
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
13.08.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Pelguranna N
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
21.10.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Kloostrimetsa N
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
18.11.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Raadiku
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Punane, oranz, roheline, sinine, seiklus, RO-lühike, valik
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
09.12.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Haabersti-Õismäe
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
16.12.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Sääse
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
25.11.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Männiku
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
17.09.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Hiiu mets
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike-1
RO-lühike-2
Seiklus
Sinine
Valik
|
03.09.2018 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Merimetsa
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike-1
RO-lühike-2
Seiklus
Sinine
Valik
|
11.03.2018 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Hiiu-Jannseni
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: RS tulemused
Tulemused
Vaheajad
Valiku ja RS vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RRO
RS
RV
|
24.02.2018 (L)
|
11:00 - 14:00
|
Kadrioru park
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1-1
R1-2
R2
R3
R4
RS-1
RV
|
09.04.2018 (E)
|
13:30 - 19:30
|
Snelli
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV
Vaheajad
Kaardid: R1
R2
R3
R4
RS-1
RV
|