Kalender

 
Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
12.11.2023 (P) 11:00 - 12:30 Viimsi park Marek Karm Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
26.02.2023 (P) 11:00 - 12:30 Väike-Õismäe Lauri Malsroos Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
24.04.2023 (E) 17:00 - 19:30 Vabaõhumuuseum Lauri Malsroos Tulemused: Kõik rajad Vaheajad Etapiajad - seiklus/valik
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
05.03.2023 (P) 11:00 - 12:30 Uus Maailm Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
25.09.2023 (E) 17:00 - 19:30 Ülemiste linnak Marek Karm Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik, ratas Seiklus
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
11.09.2023 (E) 17:00 - 19:30 Tondiraba park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
09.10.2023 (E) 17:00 - 19:30 Tondiloo park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
24.07.2023 (E) 17:00 - 19:30 Tondi Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
14.08.2023 (E) 17:00 - 19:30 TalTech-Tehnopoli Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
22.05.2023 (E) 17:00 - 19:30 Tallinna vanalinn Toomas Tiivel Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
17.12.2023 (P) 11:00 - 11:10 Tallinn Tomi-Andre Piirmets
03.12.2023 (P) 11:00 - 12:30 Sütiste mets Marko Unt Tulemused: Kõik etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik, suusk Seiklusrada
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Suusa-O Valik
04.09.2023 (E) 17:00 - 19:30 Südalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
29.10.2023 (P) 11:00 - 12:30 Siili Markus Harald Pais
17.07.2023 (E) 17:00 - 19:30 Saue linn Lauri Tarlap Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Sinine Valik
08.05.2023 (E) 17:00 - 19:30 Sääse Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
18.09.2023 (E) 17:00 - 19:30 Rocca al Mare Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
07.08.2023 (E) 17:00 - 19:30 Pirita rand Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
12.06.2023 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna S Marek Karm Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, rohaline, sinine, valik Seiklusraja tulemused
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
10.07.2023 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna N Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
28.08.2023 (E) 17:00 - 19:30 Pelgulinn Markus Harald Pais Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
26.06.2023 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
22.10.2023 (P) 11:00 - 12:30 Pääsküla Marek Karm Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
03.07.2023 (E) 17:00 - 19:30 Õismäe raba Toomas Tiivel Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
01.05.2023 (E) 17:00 - 19:30 Noblessneri Lauri Tarlap Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
22.01.2023 (P) 11:00 - 12:30 Mustjõe Toomas Tiivel Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Sinine Valik
19.02.2023 (P) 11:00 - 12:30 Mustakivi N Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
05.11.2023 (P) 11:00 - 12:30 Merimetsa Marek Karm
21.08.2023 (E) 17:00 - 19:30 Männiku asum Toomas Tiivel Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Seiklus Sinine Valik
10.04.2023 (E) 17:00 - 19:30 Männi park Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Etapiajad - seiklus Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
02.10.2023 (E) 17:00 - 19:00 Lillepi park Lauri Malsroos Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
29.01.2023 (P) 11:00 - 12:30 Lilleküla Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
31.07.2023 (E) 17:00 - 19:30 Liiva Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
05.02.2023 (P) 11:00 - 12:30 Lepistiku Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
15.10.2023 (P) 11:00 - 12:30 Lehola (Mustamäe VI) Jaron Kuusk Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
26.11.2023 (P) 11:00 - 12:30 Laagri alevik Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Punane, oranz, roheline, sinine, valik Seiklusrada Seiklusraja etapiajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
12.02.2023 (P) 11:00 - 12:30 Kitseküla Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
26.03.2023 (P) 11:00 - 12:30 Keila N Toomas Tiivel Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
08.01.2023 (P) 11:00 - 12:30 Kassisaba Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
10.12.2023 (P) 11:00 - 12:30 Kadrioru park Markus Rene Pae Info: Ürituse lisainfo
Legendid: Ürituse legendid
23.09.2023 (L) 17:00 - 19:00 Kadrioru park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Esialgsed tulemused
03.04.2023 (E) 17:00 - 19:30 Kadaka mets Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.03.2023 (E) 17:00 - 19:30 Järve Terviserada Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
19.11.2023 (P) 11:00 - 12:30 Järve asum Markus Harald Pais Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
15.01.2023 (P) 11:00 - 12:30 Hüppemäe mets Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
17.04.2023 (E) 17:00 - 19:30 Hiiu-Jannseni Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
12.03.2023 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu mets Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
19.06.2023 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas-lühike Ratas-pikk Roheline Seiklus Sinine Valik
19.03.2023 (P) 11:00 - 12:30 Haabneeme Kardo Kutti Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
29.05.2023 (E) 17:00 - 19:30 Glehni park Marko Unt Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Valik
05.06.2023 (E) 17:00 - 19:30 Cederhelmi Anna Mia Atonen Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Ratas Roheline Sinine Valik
15.05.2023 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed Markus Rene Pae Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past