Kalender
Kuupäev | Start on avatud | Piirkond | Rajameister | Failid | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.12.2024 (P) | 11:00 - 11:15 | Tallinn | Tomi-Andre Piirmets | ||||
15.12.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Saku | - | ||||
01.12.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Kuusiku mets | - | ||||
24.11.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Kalamaja | - | ||||
17.11.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Mustamäe I | - | ||||
10.11.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Kakumäe | - | ||||
03.11.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Merimetsa | - | ||||
27.10.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Laagri asum | - | ||||
21.10.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Siili | - | ||||
14.10.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Sõle | - | ||||
07.10.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Pääsküla | - | ||||
30.09.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Ülemiste linnak | - | ||||
23.09.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | TalTech-Tehnopoli | - | ||||
16.09.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Pikaliiva S | - | ||||
09.09.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Tallinna vanalinn | - | ||||
02.09.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Loomaaed | - | ||||
26.08.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Juhkentali | - | ||||
19.08.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Männiku asum | - | ||||
12.08.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Botaanikaaed | - | ||||
05.08.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Astangu | - | ||||
29.07.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Õismäe raba | - | ||||
22.07.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Ääsmäe | - | ||||
15.07.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Pelguranna N | - | ||||
08.07.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Liiva | Marek Karm | ||||
01.07.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Pae park | - | ||||
24.06.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Männiku | - | ||||
17.06.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Löwenruh park | - | ||||
10.06.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Kalda | Marek Karm | ||||
03.06.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Väike-Õismäe | - | ||||
27.05.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Kadrioru park | Marko Süld | ||||
20.05.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Järve asum | - | ||||
13.05.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Hüppemäe mets | - | ||||
06.05.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Rotermanni kvartal | Tomi-Andre Piirmets | ||||
29.04.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Sääse | Marek Karm |
Legendid: Radade legendid
|
|||
22.04.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Hiiu-Jannseni | Tomi-Andre Piirmets |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
15.04.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Saue linn | Ats Sõnajalg |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
08.04.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Karjamaa | Lauri Malsroos |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
01.04.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Järve Terviserada | Markus Harald Pais |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
25.03.2024 (E) | 17:00 - 19:30 | Tondiraba park | Marek Karm |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
24.03.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Kadaka mets | Marek Karm |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
17.03.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Hiiu mets | Marek Karm |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Lõigutrenn - etapiajad
Lõigutrenn - tulemused
Kaardid: Valik |
|||
10.03.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Kassisaba | Markus Harald Pais |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
03.03.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Kiili | Marek Karm |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
25.02.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Laagna N | Markus Rene Pae |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
18.02.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Männi park | Marek Karm |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
11.02.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Uus Maailm | Markus Rene Pae |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
04.02.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Keila N | Tomi-Andre Piirmets |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
28.01.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Pirita rand | Mait Tõnisson |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
21.01.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Lepistiku | Markus Harald Pais |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Valik |
|||
14.01.2024 (P) | 11:00 - 12:30 | Mustjõe | Markus Harald Pais |
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik |
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past