fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
16.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Viimsi park Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
23.05.18 (K) 15:00 - 19:30 Vanalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: R1,R2,R3,R4,RV Vaheajad
Kaardid: Labürint I osa Labürint II osa R1 R2 R3 R4 RV
Muu: Fotod
28.05.18 (E) 17:00 - 19:30 Väike-Õismäe Lauri Malsroos Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik Seiklus Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
07.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Vabaõhumuuseum Lauri Malsroos
18.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Uus Maailm Lauri Pähn Tulemused: RS tulemused Tulemused Vaheajad Valiku ja RS vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
10.09.18 (E) 17:00 - 19:30 TTÜ-Tehnopoli Kertu Savitsch Tulemused: Kõik rajad Vaheajad Vaheajad Seiklusrajal
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
14.05.18 (E) 17:00 - 19:30 Tondiloo park Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
06.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Tondi Heidi Sild Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik Seiklus Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
09.04.18 (E) 13:30 - 19:30 Snelli Alo Ansmann Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS-1 RV
02.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Siili Adele Puusalu Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS/RV
10.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Saue linn Lauri Malsroos
15.12.18 (L) 11:00 - 12:30 Sääse Marek Karm
16.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Raku Piibe Tammemäe Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS-1 RS-2 RS-3 RV
17.02.18 (L) 11:00 - 12:30 Rahumäe mets Lauri Pähn Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RSO,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
17.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Raadiku Marek Karm
18.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Pirita rand Märten Henrik Pais Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
25.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Pirita mets Oleg Koshik Tulemused: Tulemused Vaheajad Valiku vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
20.01.18 (L) 11:00 - 12:30 Pelguranna S Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
13.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna N Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
30.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Paldiski Ats Sõnajalg Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
02.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Pae park Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
11.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe VI Oliver Kütt Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
01.10.18 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe IV Kertu Savitsch
07.05.18 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe II Heidi Sild Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Tulemused Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
03.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Mustamäe I Lauri Pähn
03.09.18 (E) 17:00 - 19:30 Merimetsa Alo Ansmann Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike-1 RO-lühike-2 Seiklus Sinine Valik
24.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Männiku Alo Ansmann
13.01.18 (L) 11:00 - 12:30 Männi park Oliver Kütt Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
10.02.18 (L) 11:00 - 12:30 Löwenruh park Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV,Mälu Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
23.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Loomaaed Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Sinine Valik
20.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Lillepi park Piibe Tammemäe Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, valik Seiklus Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
26.03.18 (E) 17:00 - 19:30 Liiva Oliver Kütt Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
01.12.18 (L) 11:00 - 12:30 Lepistiku Lauri Pähn
04.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Laagna S Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO-1 RRO-2 RS RV
24.09.18 (E) 17:00 - 19:30 Laagna N Oliver Kütt
21.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Kloostrimetsa N Marek Karm
28.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe Lauri Malsroos
03.02.18 (L) 11:00 - 12:30 Karjamaa Lauri Malsroos Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RRO-1 RRO-2 RS RV
14.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Kalamaja N Oleg Koshik
24.02.18 (L) 11:00 - 14:00 Kadrioru park Alo Ansmann Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RS-1 RV
09.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Järveotsa Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline Seiklus Sinine Valik
27.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Järve mets Heidi Sild Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane-1 Punane-2 Roheline Seiklus Sinine Valik
04.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum Marek Karm Tulemused: Punane, oranz, sinine, roheline, RO-lühike, valik Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
27.01.18 (L) 11:00 - 12:30 Hüppetorni mets Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
11.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu-Jannseni Alo Ansmann Tulemused: RS tulemused Tulemused Vaheajad Valiku ja RS vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
17.09.18 (E) 17:00 - 19:30 Hiiu mets Alo Ansmann Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike-1 RO-lühike-2 Seiklus Sinine Valik
23.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Lauri Malsroos Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
08.12.18 (L) 11:00 - 12:30 Haabersti mets -
25.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Glehni park Oliver Kütt Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Oranž Punane Roheline RO-lühike Seiklus Sinine Valik
30.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed Marie Tammemäe Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RS RV
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past