Kalender

 
Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
15.12.18 (L) 11:00 - 12:30 Sääse Marek Karm
08.12.18 (L) 11:00 - 12:30 Haabersti mets Marek Karm
01.12.18 (L) 11:00 - 12:30 Lepistiku Oliver Kütt
24.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Männiku Alo Ansmann
17.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Raadiku -
10.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Saue linn Lauri Malsroos
03.11.18 (L) 11:00 - 12:30 Mustamäe I Oliver Kütt
28.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Keldrimäe Marek Karm
21.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Kloostrimetsa N Marek Karm
14.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Kalamaja N Oleg Koshik
07.10.18 (P) 11:00 - 12:30 Vabaõhumuuseum Lauri Malsroos
01.10.18 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe IV Marek Karm
24.09.18 (E) 17:00 - 19:30 Laagna N -
17.09.18 (E) 17:00 - 19:30 Hiiu mets Alo Ansmann
10.09.18 (E) 17:00 - 19:30 TTÜ-Tehnopoli Marek Karm
03.09.18 (E) 17:00 - 19:30 Merimetsa Alo Ansmann
27.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Järve mets Heidi Sild
20.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Lillepi park -
13.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Pelguranna N -
06.08.18 (E) 17:00 - 19:30 Tondi Heidi Sild
30.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Paldiski -
23.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Loomaaed Reimo Liiv
16.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Viimsi park -
09.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Järveotsa Marek Karm
02.07.18 (E) 17:00 - 19:30 Pae park -
25.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Glehni park Oliver Kütt
18.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Pirita rand Märten Henrik Pais
11.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe VI Oliver Kütt
04.06.18 (E) 17:00 - 19:30 Järve asum Marek Karm
28.05.18 (E) 17:00 - 19:30 Väike-Õismäe Lauri Malsroos
23.05.18 (K) 15:00 - 19:30 Vanalinn Tomi-Andre Piirmets
14.05.18 (E) 17:00 - 19:30 Tondiloo park Marek Karm
07.05.18 (E) 17:00 - 19:30 Mustamäe II Heidi Sild
30.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Botaanikaaed Marie Tammemäe
23.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Harku mets Lauri Malsroos Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
16.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Raku Piibe Tammemäe Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS-1 RS-2 RS-3 RV
09.04.18 (E) 13:30 - 19:30 Snelli Alo Ansmann Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS-1 RV
02.04.18 (E) 17:00 - 19:30 Siili Adele Puusalu Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS/RV
26.03.18 (E) 17:00 - 19:30 Liiva Oliver Kütt Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
25.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Pirita mets Oleg Koshik Tulemused: Tulemused Vaheajad Valiku vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
18.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Uus Maailm Lauri Pähn Tulemused: RS tulemused Tulemused Vaheajad Valiku ja RS vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
11.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Hiiu-Jannseni Alo Ansmann Tulemused: RS tulemused Tulemused Vaheajad Valiku ja RS vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
04.03.18 (P) 11:00 - 12:30 Laagna S Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO-1 RRO-2 RS RV
24.02.18 (L) 11:00 - 14:00 Kadrioru park Alo Ansmann Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RS-1 RV
17.02.18 (L) 11:00 - 12:30 Rahumäe mets Lauri Pähn Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RSO,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
10.02.18 (L) 11:00 - 12:30 Löwenruh park Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV,Mälu Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
03.02.18 (L) 11:00 - 12:30 Karjamaa Lauri Malsroos Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RRO-1 RRO-2 RS RV
27.01.18 (L) 11:00 - 12:30 Hüppetorni mets Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
20.01.18 (L) 11:00 - 12:30 Pelguranna S Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
13.01.18 (L) 11:00 - 12:30 Männi park Oliver Kütt Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past