Kuupäev
|
Start on avatud
|
Piirkond
|
Rajameister
|
|
|
|
Failid
|
08.07.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Viimsi park
|
Sander Nahkor
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
24.02.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Väike-Õismäe
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
29.04.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Vabaõhumuuseum
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
15.12.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Uus Maailm
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
13.05.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Tondi
|
Heidi Sild
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
09.09.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
TalTech-Tehnopoli
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
20.05.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Tallinna vanalinn
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
23.12.2019 (E)
|
10:00 - 20:00
|
Tallinn
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
|
03.03.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Südalinn
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
08.04.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Snelli
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Punane, Oranž, Roheline, Sinine, Valik
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
17.11.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Sikupilli
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
22.04.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Siili
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
01.12.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Seli S
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
02.09.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Saue linn
|
Ats Sõnajalg
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Valiku vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
30.09.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Sääse
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
06.10.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Rotermanni kvartal
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
12.08.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Raku
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
20.10.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Pirita-TOP
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
29.07.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Pelguranna S
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
13.10.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Pelguranna N
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
23.09.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Pae park
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
27.05.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Pae park
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Punane, oranz, roheline, sinine, valik
Seiklus
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus-1
Seiklus-2
Seiklus-3
Sinine
Valik
|
03.02.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Nõmme mets
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Suusa-o
Valik
Muu: Suusa-o rajajoonistamine
|
10.11.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Mustamäe IV
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
08.12.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Mustamäe I
|
Ats Sõnajalg
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad: Punane, oranz, roheline, sinine, RO-lühike, valik
Etapiajad: seiklus
Tulemused: Punane, oranz, roheline, sinine, RO-lühike, valik
Tulemused: seiklus
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
10.03.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Mustakivi S
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
15.04.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Mustakivi N
|
Sander Nahkor
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus-A
Seiklus-B
Sinine
Valik
|
13.01.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Männi park
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus-4
Seiklus-A1
Seiklus-A2
Seiklus-A3
Sinine
Valik
|
17.02.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Majaka
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
Seiklus/valik
Sinine
|
17.06.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Loomaaed
|
Alo Ansmann
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Punane
Oranž
Roheline
Sinine
Valik
Seiklus-1
Seiklus-2
|
05.08.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Linnahalli
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
20.01.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Lilleküla
|
Kirill Klenski
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
24.11.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Lepistiku
|
Sander Nahkor
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
27.10.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Lehola (Mustamäe VI)
|
Lauri Pähn
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Tulemused
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
27.01.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Laagna S
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
03.11.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Laagna N
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
26.08.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Kuristiku
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Tulemused
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
31.03.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Keldrimäe
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Sinine
Valik
|
16.09.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Karjamaa
|
Sander Nahkor
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
01.07.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Kalamaja
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
19.08.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Kadrioru park
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
01.04.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Kadaka mets
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-Lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
17.03.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Juhkentali
|
Tomi-Andre Piirmets
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
10.02.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Järveotsa
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
06.05.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Järve Terviserada
|
Kirill Klenski
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
22.07.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Järve asum
|
Oliver Annus
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Punane, oranz, roheline, sinine, valik, RO-lühike
Seiklus
Seiklusraja etapiajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Seiklus_KP31
Seiklus_KP48
Seiklus_KP53
Sinine
Valik
|
24.03.2019 (P)
|
11:00 - 12:30
|
Hiiu mets
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Kõik rajad
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
RO-lühike-1
RO-lühike-2
Seiklus
Sinine
Valik
|
15.07.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Harku mets
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
03.06.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Haabersti-Õismäe
|
Marek Karm
|
|
|
|
Tulemused: Etapiajad
Kõik rajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
RO-lühike
Seiklus
Sinine
Valik
|
10.06.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Botaanikaaed
|
Marko Süld
|
|
|
|
Tulemused: Tulemused
Vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane-1
Punane-2
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|
24.06.2019 (E)
|
17:00 - 19:30
|
Ääsmäe
|
Lauri Malsroos
|
|
|
|
Tulemused: Esialgsed tulemused
Esialgsed vaheajad
Kaardid: Oranž
Punane
Roheline
Seiklus
Sinine
Valik
|