Kalender

 
Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
15.12.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Sääse Marek Karm
8.12.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Haabersti mets Marek Karm
1.12.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Lepistiku Oliver Kütt
24.11.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P ) Liiva Alo Ansmann
17.11.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P ) Raadiku -
10.11.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Saue linn Lauri Malsroos
3.11.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P ) Mustamäe I Oliver Kütt
28.10.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P) Keldrimäe Marek Karm
21.10.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P) Kloostrimetsa N -
14.10.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P) Kalamaja N Oleg Koshik
7.10.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P) Vabaõhumuuseum Lauri Malsroos
1.10.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Mustamäe IV Marek Karm
24.09.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Laagna N -
17.09.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Hiiu mets Alo Ansmann
10.09.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) TTÜ-Tehnopoli Marek Karm
3.09.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Merimetsa Alo Ansmann
27.08.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Järve mets Heidi Sild
20.08.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Lillepi park -
13.08.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Pelguranna N -
6.08.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Tondi -
30.07.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Keila-Joa Reimo Liiv
23.07.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Loomaaed Reimo Liiv
16.07.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Raku -
9.07.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Järveotsa -
2.07.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Pae park -
25.06.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Glehni park Oliver Kütt
18.06.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Pirita rand Märten Henrik Pais
11.06.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Mustamäe VI Oliver Kütt
4.06.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Järve asum Marek Karm
28.05.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Väike-Õismäe Lauri Malsroos
23.05.2018 (K) 15:00 - 19:30 (P) Vanalinn Tomi-Andre Piirmets
14.05.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Tondiloo park Marek Karm
7.05.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Mustamäe II Heidi Sild
30.04.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Botaanikaaed Marie Tammemäe
23.04.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Harku mets Lauri Malsroos
16.04.2018 (E) 17:00 - 21:30 (P) Viimsi mõis -
9.04.2018 (E) 17:00 - 21:30 (P) Šnelli Alo Ansmann
2.04.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P) Siili Adele Puusalu
26.03.2018 (E) 17:00 - 19:30 (P ) Männiku Oliver Kütt
25.03.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P ) Pirita mets Oleg Koshik
18.03.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P ) Uus Maailm Lauri Pähn
11.03.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P ) Hiiu-Jannseni Alo Ansmann
4.03.2018 (P) 11:00 - 12:30 (P) Laagna S Marek Karm
24.02.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Kadrioru park Alo Ansmann
17.02.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P ) Rahumäe mets Lauri Pähn
10.02.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Löwenruh park Marek Karm
3.02.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Karjamaa Lauri Malsroos
27.01.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P ) Hüppetorni mets Marek Karm Info: Päevaku info
Legendid: Radade legendid
20.01.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Pelguranna S Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
13.01.2018 (L) 11:00 - 12:30 (P) Männi park Oliver Kütt Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past