Kalender

 
Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
26.12.2017 (T) 11:00 - 11:00 (P ) Tallinna kesklinn Tomi-Andre Piirmets
16.12.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Järve asum Marek Karm
9.12.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Laagna S -
2.12.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Haabersti -
25.11.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Lillepi park Marek Karm
18.11.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Kuristiku Oleg Koshik
11.11.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Hüppetorni mets Adele Puusalu
4.11.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Kloostrimetsa Märten Henrik Pais
28.10.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Tondi Maria Novokovich
23.10.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Mustamäe I Märten Henrik Pais
16.10.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Merimetsa -
9.10.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Siili Marek Karm
2.10.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Vabaõhumuuseum Alo Ansmann
25.09.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Harku mets Marek Karm
18.09.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Uus Maailm Märten Henrik Pais
11.09.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Kadrioru park Hendri Parrol
4.09.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) TTÜ Tehnopol Märten Henrik Pais
28.08.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Karjamaa Maria Novokovich
21.08.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Viimsi mõis -
14.08.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P ) Hiiu-Jannseni Marek Karm
7.08.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Kalamaja N Marek Karm
31.07.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Astangu -
24.07.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Pirita-TOP Markus Rene Pae
17.07.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Mustamäe IV Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
10.07.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P ) Pelguranna S Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
26.06.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Rotermanni kvartal Tomi-Andre Piirmets Tulemused: RS tulemused Tulemused Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2-1 R2-2 R3 R4 RV
19.06.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P ) Liiva Maria Novokovich Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
12.06.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Järveotsa Markus Rene Pae Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
5.06.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Pelguranna W Marek Karm Tulemused: Tulemused Vaheajad Valiku vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS/RV
29.05.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Järve mets Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RS RV
24.05.2017 (K) 15:00 - 20:00 (P) Vanalinn Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Tulemused_labürint Vaheajad Vaheajad_labürint
Kaardid: Labürint-1 Labürint-2 R1 R2 R3 R4 RV
15.05.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P ) Mustakivi S Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO-1 RRO-2 RS RV
8.05.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Loomaaed Alo Ansmann Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
1.05.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P ) Mustamäe II Märten Henrik Pais Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
24.04.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Botaanikaaed Liina Laul Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RS RV
17.04.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Seli S Märten Henrik Pais Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
12.04.2017 (K) 20:30 - 21:30 (Ö) Tõnismäe-Tatari Marek Karm Tulemused: R2,R3,R4,RV Vaheajad
Kaardid: R2 R3 R4 RV
10.04.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Lepistiku park Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
5.04.2017 (K) 20:30 - 21:30 (Ö) Pae park Marek Karm Tulemused: R2,R3,R4,RV Vaheajad
Kaardid: R2 R3 R4 RV
3.04.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P ) Glehni park Alo Ansmann Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
27.03.2017 (E) 17:00 - 20:00 (P) Väike-Õismäe Tomi-Andre Piirmets Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
26.03.2017 (P) 11:00 - 12:30 (P ) Pirita mets Märten Henrik Pais Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
Muu Fotod
19.03.2017 (P) 11:00 - 12:30 (P) Südalinn Adele Puusalu Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
11.03.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P ) Mustamäe VI Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad: R1,R2,R3,R4,RRO Vaheajad: RS,RV
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RRO RS RV
4.03.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Löwenruh park Adele Puusalu Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad:R1,R2,R3,R4,RRO,RV Vaheajad:RS
Kaardid: R1-1 R1-2 R2-1 R2-2 R3 R4 RS/RV
24.02.2017 (R) 11:00 - 12:30 (P) Rahumäe mets Tomi-Andre Piirmets Tulemused: R1,R2,R3,R4,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
18.02.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Juhkentali Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RV RS Vaheajad Vaheajad RS/RV
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
11.02.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Majaka Markus Rene Pae Tulemused: R1,R2,R3,R4,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1-1 R1-2 R2 R3 R4 RS RV
4.02.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Raku Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
28.01.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Priisle Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
21.01.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Männi park Markus Rene Pae Tulemused: R1,R2,R3,R4,RRO,RS,RV Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
14.01.2017 (L) 11:00 - 12:30 (P) Merivälja Marek Karm Tulemused: R1,R2,R3,R4,RV RS Vaheajad
Kaardid: R1 R2 R3 R4 RS RV
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past