Linnaorienteerumine - 11.03.2017 - Mustame VI

Formaat: Joon-O
Rajameister: Marek Karm


[R5]
R5: 4,7 km 17KP Joon-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus   Trahvid         Selgitus                                                                   
  1.   2539  lo Viru                  Orvand      00:27:56   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  2.  12448  Siiri Talts               HOK         00:29:28   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  3.   8818  Marko Sld                HOK         00:29:57   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  4.   4746  Kalev Viidemann                       00:30:08   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  5.  14597  Leonid Malikov            CoxArt      00:30:19   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  6.  17460  Eliise Keskla            HOK         00:30:53   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  7.   1143  Tarmo Klaar               Ilves       00:30:59   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
  8.      0  Anto Mtas                            00:32:32   3p+ 0v (06:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31p,52p        
  9.  21159  Lauri Tarlap              Saku Korvp  00:33:22   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 10.   9947  Ronald Juurmaa                        00:33:31   0p+ 2v (04:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,32v,31,36v,52
 11.  16609  Lorely Krvel             Kobras      00:33:35   0p+ 2v (04:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,54v,53,31,36v,52
 12.  14986  Toomas Randoja            XDream      00:35:07   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 13.   8644  Anneli Rmmann            Koop        00:35:32   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 14.  11597  Sander Pritsik            Rakv        00:37:09   1p+ 0v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31,52        
 15.  20426  Andres Kver              SK100       00:37:11   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 16.   2895  Andres Lauba              TON         00:37:15   1p+ 2v (06:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,32v,31,36v,52
 17.    306  Rein Kttim               Orion       00:37:47   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 18.   1301  Airi Alnek                Vru        00:38:01   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 19.   1743  Juhan Idnurm              Orion       00:38:26   0p+ 1v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,36v,52    
 20.   7311  lo Reisner               Mets Fore  00:38:27   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 21.   5444  Marie Tammeme            Orvand      00:38:41   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 22.  11347  Ago Luberg                TT         00:38:52   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 23.  22042  Siim Dna                Rapla his  00:39:06   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 24.   7775  Oleg Koshik               SRD         00:39:37   2p+ 1v (06:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31p,32v,52    
 25.   7776  Oliver Ktt               Ilves       00:39:38   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 26.   1361  Triina-Britt Preden       TON         00:39:40   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 27.   6238  Anastasija Pahhomenkova   SRD         00:39:48   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 28.   2191  Eero Mttus               Vru        00:39:49   0p+ 1v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,32v,31,52    
 29.    527  Siiri Vallner                         00:40:10   1p+ 0v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31,52        
 30.   6590  Jri Mellik               AnalDesign  00:40:46   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 31.  24401  Kristjan Dna                        00:41:01   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 32.   2246  Katrin Arendi                         00:41:02   0p+ 1v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,36v,52    
 33.  14980  Alar Alajaan              EKJ SK      00:41:21   1p+ 0v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31,52        
 34.    526  Maari Idnurm                          00:41:26   1p+ 0v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31,52        
 35.   2687  Ingrid Piht               Mercury     00:42:43   0p+ 1v (02:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,32v,31,52    
 36.  10428  Regina Helena Lpp-Elmes  West        00:46:10   0p+ 2v (04:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,32v,31,36v,52
 37.    705  lle Kadak                Lehola      00:49:54   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 38.   7905  Pille Nurmis                          00:51:22   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 39.   7906  Liis Nurmis                           00:59:03   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 40.   9327  Birgit Rm               Ilves       00:59:35   3p+ 0v (06:00)  49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53p,31p,52p        
 41.  24165  Anna Remmelgas                        01:02:09   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        
 42.  24166  Priit Remmelgas                       01:02:12   0p+ 0v          49,50,51,44,41,51,45,46,54,55,39,38,33,35,53,31,52        

SK Tallinna Kompassi pevakute tarkvara :: Jaan Tarmak :: (SI mahalugemine teostatud SIME programmiga) :: 11.03.2017 19:24:10